Держпродспоживслужба ШАБЛОН скарга дим із труби

Головне Управління Держпродспоживслужби в Київській області
08133, м. Вишневе, вул. Балукова, 22
gu@dpssko.gov.ua
(044) 406-38-13
від ПІБ_________
адреса _________
email ___________
тел _____________

Скарга

Я мешканка будинку м.Бровари вул. _______________________. Поряд із нашим будинком знаходиться підприємство _________________________, Код ЕГРПОУ ______________________, Фактична адреса: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул._________________.

Дане підприємство здійснює викиди у повітря щодня і вдень і вночі. Дим і сморід від їх труби йде у вікна нашого будинку, що викликає задуху, нестачу повітря, погіршення самопочуття _______________ що є порушенням і спричиняє шкоду моїм правам і законним інтересам__________ Така діяльність порушує моє право на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Прошу:

  1. Здійснити перевірку діяльності даного підприємства на відповідність санітарному законодавству та залучити мене до проведення перевірки.
  2. Здійснити відбір та аналіз проб атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони та на території, де працює підприємство.
  3. Здійснити перевірку додержання санітарно-захисної зони від даного підприємства до житлових будинків.
  4. За виявлені порушення притягнути винних осіб до відповідальності та зобов’язати усунути такі порушення.
  5. .Інформацію про результати перевірки та всі складені документи, результати аналізів прошу надіслати за адресою: ________________________

Дата _________
Підпис __________

Звернення можна надіслати у письмовій формі на адресу Головного Управління Держпродспоживслужби в Київській області 08133, м. Вишневе, вул. Балукова, 22

або у електронному вигляді: Для цього роздрукуйте звернення (або напишіть від руки), поставте підпис і сфотографуйте (відскануйте) і відправте на е-mail: gu@dpssko.gov.ua разом з додатками фото і відео (якщо є). Після того дуже бажано передзвонити (044) 406-38-13 і спитати чи отримали Ваш е-mail , чи всі додатки пройшли, і дізнатися який номер присвоєно Вашому листу.

Головне Управління Держпродспоживслужби в Київській області
08133, м. Вишневе, вул. Балукова, 22
gu@dpssko.gov.ua
(044) 406-38-13
від ПІБ_________
адреса _________
email ___________
тел _____________

СКАРГА

Протягом червня та на початку липня 2020 року підприємством _______________ (КодЄДРПОУ: _______________) за адресою Київська область, місто Бровари, вул.___________________ регулярно здійснювались викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, які на мою думку суттєво перевищують нормативи, які визначені дозволом на викиди підприємства. З труб майже безперервно виходить чорний та сірий дим. В повітрі сильно відчувається запах спаленого вугілля та продуктів його горіння.

Подивитися відео та фото докази можна на сторінках в соціальних мережах:
1. https://www.facebook.com/______________
2. https://www.facebook.com/______________
3. https://www.facebook.com/________________

Оскільки джерела викидів знаходяться від селітебної (житлової) зони подекуди навідстані 350 метрів, а в радіусі прямого впливу знаходяться міська клінічна лікарня No2(в тому числі пологовий будинок) та дитяча поліклініка No3, то вплив на довкілля та мешканців житлових кварталів є критичним та масовим, особливо на людей, щознаходяться у групі ризику за станом здоров’я. Такі викиди повторювались неодноразово, та протягом 2020 року фіксувались мешканцями постійно. Такі факти свідчать про системність негативного впливу на довкілля та здоров’я мешканців мільйонного міста Дніпра.
Люди скаржаться нанестерпний сморід, першіння у горлі та головний біль. Діти, вагітні та люди із поганимстаном здоров’я знаходяться у лікарні та поліклініці та не мають можливості бути захищеними від впливу забрудненого повітря.

Виходячи із вищевикладеного, згідно ст. 50 Конституції України та Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, ПРОШУ:

Невідкладно провести позаплановий захист контролю дотримання підприємством у своїй діяльності санітарного законодавства, впливу його діяльності на здоров’я людей.

Про результати розгляду заяви та копії акту та припису прошу повідомити, надіславши відповідні матеріали на електронну пошту зазначену вище.
Головне Управління Держпродспоживслужби в Київській області
08133, м. Вишневе, вул. Балукова, 22
gu@dpssko.gov.ua
(044) 406-38-13
від ПІБ_________
адреса _________
email ___________
тел _____________

Скарга

У місті Бровари, Київської області по вул. _____________ працює асфальтна установка підприємства ____________________ КОД ЄДРПОУ ______________, від роботи якої в повітрі стоїть густий дим. Асфальтна установка розміщена дуже близько до житлових будинків, через що в квартирі неможливо відкрити вікно, адже сморід та дим відразу проникають у приміщення. Крім того, через таку діяльність погіршилося самопочуття моїх дітей, адже кожен день виходячи на вулицю вони дихають забрудненим повітрям. Така діяльність порушує моє право на безпечне для життя і здоров’я довкілля, що гарантоване Конституцією України.

Відповідно до “Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів” затверджених наказом МОЗ України від 19 червня 1996 р., для підприємств по виробництву асфальтобетону встановлюється санітарно-захисна зона у 1000 м. Однак, в існуючих умовах, житлові будинки знаходяться набагато ближче до асфальтної установки.

Керуючись положенням “Про Держпродспоживслужбу” від 2 вересня 2015 року основним завданням Держпродспоживслужби є здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Враховуючи вищенаведене та керуючись Конституцією України, ЗУ “Про звернення громадян”, Законом “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” прошу:

  1. Здійснити перевірку діяльності асфальтної установки, що знаходиться по вул. ____________ на відповідність санітарному законодавству та залучити мене до проведення перевірки.
  2. Здійснити відбір та аналіз проб атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони та на території, де працює асфальтна установка.
  3. Здійснити перевірку додержання санітарно-захисної зони від асфальтної установки, що знаходиться по вул. _____________ до житлових будинків.
  4. За виявлені порушення притягнути винних осіб до відповідальності та зобов’язати усунути такі порушення.
  5. Інформацію про результати перевірки та всі складені документи, результати аналізів прошу надіслати за адресою: ____________


Дата ________
Підпис ________