Мітинг «Хочемо дихати ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ»

Екологічна акція «Хочемо дихати ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ»

Фото Трибуна-Бровари

21.09.2019 на День міста Броварів біля мерії міста Бровари, вул. Гагаріна, 18

«В горлі відчувається солодкуватий присмак і першить, немов я набрала в рота багато пилу і ковтнула! а пробули там всього-то хвилин 30.
Загалом проблема є!
Треба шукати. Треба підніматися!
Цим дихаємо ми і наші діти»

Під цією цитатою із вайбер-повідомлення мешканки міста Бровари, можуть підписатися тисячі броварців. Неприємні хімічні запахи (паленої гуми / пластику / стійкі бітумні та кислотні запахи) викликають погіршення самопочуття – запаморочення, алергійні реакції верхніх дихальних шляхів, блювання та ін.

На фото- та відеоносії зафіксовано багато випадків поширення диму із промислової зони міста, в тому числі на територію житлової забудови, закладів освіти, інших громадських місць.

На жаль, кількамісячні прохання про допомогу не були почуті – на десятки звернень мешканців міста у відповідь приходять відписки про те, що:

  • самі мешканці повинні назвати конкретне підприємство-забруднювач (читайте: знайти його серед сотень підприємств компактно розміщеної промзони міста, яка закрита від вільного доступу);
  • немає повноважень для вирішення таких питань;
  • зроблені заміри (про які наперед повідомляють у соціальних мережах), які, зрозуміло що, не фіксують «перевищення нормативних показників небезпечних речовин».

Враховуючи все вище зазначене, ініціативна група громадян анонсує проведення екологічної акції «Хочемо дихати ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ» для:

  • поширення інформації про проблему забруднення атмосферного повітря у м. Бровари та варіанти її вирішення
  • залучення ЗМІ до висвітлення екологічної ситуації, що склалася в місті
  • озвучення конкретних вимог до місцевої влади з вирішення цієї проблеми

Стаття від 23.09.2019  Екопротест у День Броварів: рятуйте, ми хочемо жити! +ФОТО

Вимоги: