Запит: Броварська міська рада – про Станції моніторингу забруднення повітря у Броварах

03.06.2020. Запит:

1. Прошу надати інформацію про критерії, за якими розміщені стаціонарні станції моніторингу забруднення повітря у Броварах.

2. Які норми шкідливих речовин для показників встановлених стаціонарних станцій моніторингу забруднення атмосферного повітря у м. Бровари.

3. Які показники по викидам в атмосферне повітря можуть вімірювати встановлені станції крім СО, NO2, SO2, NO?

4. Якщо стаціонарні станції моніторингу забруднення повітря у Броварах розташовані всередині санітарно-захисних зон певних підприємств, прохання надати інформацію про найменування та адресу даних підприємств.

Відповідь:

Запит:

Звертаю Вашу увагу на те, що діючою Програмою ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА В М. БРОВАРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2020 РІКДодаток) (далі Програма), передбачено придбання та встановлення у 2020 році станцій автоматичного спостереження у кількості 7-ми штук, а не 4-ох, як вказано у Вашій відповіді на Запит.

Окрім цього, 18.12.2019 Ви надали публічну обіцянку громадськості міста Бровари залучити необхідне фінансування з різних джерел до кінця 1-го півріччя 2020 р., або передбачити фінансування у відповідних змінах до бюджету м. Бровари на 2-ге півріччя 2020 р. для ПОВНОГО виконання Програми у 2020 році.

Тому, прошу надати уточнену інформацію:
Чи залучені кошти для реалізації Програми з інших джерел? Якщо ні, то коли будуть внесені зміни у бюджет м. Бровари на 2-ге півріччя 2020 року для повного фінансування Програми, як це передбачено самою Програмою і відповідно до Вашої публічної обіцянки?

Відповідь: