Зустріч із депутатом Галушко М.Л.

25.02.2020 відбулась зустріч із Галушко Миколою Леонідовичем, депутатом Верховної ради від Броварів.

Були озвучені такі кроки:

1. Робоча група, яка створена згідно з розпорядженням міського голови http://brovary-rada.gov.ua/documents/30739.html для здійснення заходів по контролю стану забруднення атмосферного повітря в м. Бровари, надасть Звіт народному депутату про виконану роботу по вирішенню екологічних проблем міста і про проблеми з якими стикнулась група при роботі.
Цей Звіт разом із Зверненням народного депутата буде переданий у відповідні органи з проханням відреагувати на екологічну ситуацію в місті Бровари.

2. Також депутат чекає конкретні пропозиції по зміні екологічного законодавства, які він передасть у відповідний профільний комітет.

3. Щодо відкритого кримінального провадження по факту порушення екологічного законодавства було озвучено, що в компетенції мерії – запросити керівника поліції міста Бровари на сесію міської ради і заслухати його звіт про виконану роботу. Тож будемо чекати Звіту керівника поліції.

4. Також було підняте питання щодо організації вивезення листя і гілок з приватного сектору. Про недоліки наявної системи і кроки, які ми пропонуємо запровадити – вивіз комунальним транспортом, листівки з роз’ясненнями про компост і штрафи, реклама на біг-бордах. Поки що це питання лишається відкритим.

Галушко Микола Леонідович: https://www.facebook.com/galushkomikola